Susisiekite su mumis: +370 656 87722
Norų sąrašas tuščias

Kaip tai veikia?

  • Raskite mūsų svetainėje labiausiai jums ir jūsų artimiesiems tinkančius produktus
  • Pridėkite produktą prie "Norų sąrašo"
  • Kai išsirinksite viską ko jums reikia, eikite į partnerių el. parduotuvę, kur galėsite pasirinkti kiekius ir užbaigti užsakymą

Jūsų norų krepšelis tuščias. Peržiūrėkite mūsų produktus ir išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Vlada Musvydaitė - kuriant ir įgyvendinant „Sveikatos indeksą“.

Sveikatingumo motyvatorė

Ilgametę patirtį sukaupusi sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė yra baigusi Tarptautinės komunikacijos magistro studijas, taip pat yra įgijusi žurnalistikos bakalaurą. Daugkartinė Lietuvos lengvosios atletikos čempionė šiandien yra radijo laidos vedėja, įvairių sveikatingumo renginių prodiuserė ir vedėja. V. Musvydaitė sukūrė analogų Lietuvoje neturinčią sveikatingumo programą „Motyvacija judėti“. Ši programa moko, kaip išsikelti tikslą ir kaip save motyvuoti judėti. Taip pat sveikatingumo specialistė mobilios sveikatingumo ir pažinimo programėlės #walk15 kūrėja. Ši mobili aplikacija skatina vartotojus eiti ir turi virtualias trasas. Visa įgyta patirtis V. Musvydaitei leidžia konsultuoti, motyvuoti ir įkvėpti sveikatingumu besirūpinančius žmones sveikatingumo paskaitų ir įvairių renginių metu.

Mes glaudžiai bendradarbiavome įgyvendinant „Sveikatos indekso“ ir „Mitybinių programų“ programas ir nuolat susiduriame su įrodymais dėl to, kad gyvenimo būdas gali turėti reikšmingos įtakos mūsų sveikatai. Remdamiesi visomis savo žiniomis ir patirtimi mes nustatėme penkis sveiko gyvenimo būdo ramsčius: mityba, fizinis aktyvumas, gebėjimas kovoti su žalingais įpročiais, psichologinė pusiausvyra ir bendra sveikatos būklė.
 
Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė kiekvieną dieną įsitikina, kokios svarbios sveikatai yra šios penkios sritys. Jos žodžiai patvirtina, kad jei mums pavyks kontroliuoti pirmiau nurodytas sritis, reiškia, jog darome viską, ką galime, kad liktume sveiki. „Gavus teisingos, patikimos ir patvirtintos informacijos bei aktyviai pritaikius rekomendacijas kasdieniame gyvenime, galima nepaprastai daug ką pakeisti,“ tvirtina Vlada Musvydaitė.
 
Dviejų vaikų mama laikosi kelių iš pirmo žvilgsnio paprastų ir pasitvirtinusių taisyklių ir ragina jų laikytis ir kitus. Svarbiausia suvokti, kad savo sveikata turime rūpintis patys. Žinoma, būtina įveikti norą tingėti ir pasistengti, kad naujas gyvenimo būdas taptų įprastas, tai yra toks, koks tinka man. Tai bus naudinga ne tik sveikatai – jūs ilgiau liksite jauni ir energingi. Gyvenimo būdo pokyčiai turi teigiamą poveikį net tam tikroms su genetika susijusioms sveikatos būklėms, pavyzdžiui, nutukimui.
 
„Deja, mes dažnai remiamės neteisinga informacija ir pageidaujame kokios nors „stebuklingos lazdelės“, kuria mostelėjus viskas pasikeistų. Tačiau sveikas gyvenimo būdas yra laipsniškas procesas,“ aiškina Vlada Musvydaitė.
 
Dėl šios priežasties bendradarbiaudamas su sveikatingumo motyvatore Vlada Musvydaite „Walmark“ parengė ir pradėjo įgyvendinti „Mitybines programas“ ir „Sveikatos indeksą“, kurie padeda kiekvienam atrasti veiksmingą ir geriausią būdą greičiau pradėti gyventi sveikai.
 
Be to, kartu su Vlada Musvydaite „Walmark“ identifikavo konkrečias sritis, kuriose kyla daugiausia problemų, kaip antai kūno ir proto energija, odos, plaukų ir nagų sveikata ir grožis bei sveikas judėjimas. Taip buvo sudaryti profesionalūs ir holistiniai rinkiniai – „Mitybinės programos“ – kuriomis siekiama spręsti konkrečias problemas.
 
„Sveikatos indeksas“ yra internetinė priemonė, kurioje visiems ir kiekvienam siūlomas individualus mėnesinis planas su numatytomis įvairiomis paprastomis veiklomis ir rekomenduojamas geriausias maisto produktų derinys. Planas sudaromas remiantis atsakymais į tam tikrus klausimus. „Sveikatos indekso“ tikslas – iš naujo perkrauti visą jūsų gyvenimo būdą – labai svarbi mėnesinio plano dalis yra paprastumas ir nedideli, nesunkiai įgyvendinami pokyčiai. Maži paprasti žingsneliai kiekvieną dieną – tai patikimiausias būdas gauti teigiamą rezultatą.