Susisiekite su mumis: +370 656 87722
Norų sąrašas tuščias

Kaip tai veikia?

  • Raskite mūsų svetainėje labiausiai jums ir jūsų artimiesiems tinkančius produktus
  • Pridėkite produktą prie "Norų sąrašo"
  • Kai išsirinksite viską ko jums reikia, eikite į partnerių el. parduotuvę, kur galėsite pasirinkti kiekius ir užbaigti užsakymą

Jūsų norų krepšelis tuščias. Peržiūrėkite mūsų produktus ir išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Coenzyme Q10 MAX 100 mg

Coenzyme Q10 MAX 100 mg

Maisto papildas

Aukštos kokybės kofermentas Q10, išgaunamas fermentuojant dumblius


Cofermentas Q10:
  •   Kofermentas Q10 randamas beveik kiekvienoje žmogaus ląstelėje. Daugiausiai tokiuose organuose kaip širdis, plaučiai, kepenys
  •   Kofermento Q10 kiekis organizme mažėją senstant
  •   Žemas kofermento Q10 kiekis organizme gali būti sąlygotas statinų – vaistų, kuriais yra mažinamas cholesterolio kiekis

Apie produktą

Kofermentas Q10 (ubikvinonas) yra į vitaminą panaši medžiaga. Jis randamas beveik visose organizmo ląstelėse ir padeda gauti energijos iš maisto. Ląstelių mitochondrijose ubikvinonas dalyvauja energijos konversijos procese, kurio metu pagaminama energija, reikalinga organizmo ląstelėms augti ir gyvuoti. Šio proceso metu pagaminama apie 95 % organizmo ląstelių energijos. Mitochondrijos dažnai vadinamos ląstelių „jėgainėmis“.
  • daug kofermento Q10 randama organuose – širdyje, inkstuose ir kepenyse. Mūsų širdis dirba dieną naktį, todėl jai reikia daug energijos. Dėl to širdyje taip pat randama daug kofermento Q10. 
  • su amžiumi kofermento Q10 gamyba organizme mažėja..
  • kofermento Q10 kiekis organizme taip pat gali sumažėti vartojant statinus, t. y. cholesterolio kiekį kraujyje mažinančius vaistus. Statinai vartojami sumažinti cholesterolio ir lipidų kiekį kraujyje, nes tai yra reikšmingas širdies ligų rizikos veiksnys.

Sudėtis

Dienos dozėje yra:   1 kaps.
Kofermento Q10 100,0  mg
Vartojimo instrukcija: 1 kapsulė per dieną po valgio, užgerkite vandeniu
- referencinė maistinė vertė nenustatyta
 
Sudedamosios dalys: saulėgrąžų aliejus, želatina, kofermentas Q10, drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis; vanduo, galjinė medžiaga: bičių vaškas; antioksidantas: sojų lecitinas; dažikliai: geležies oksidas, karminas, titano dioksidas, kurkuminas.
 
1 kapsulė per dieną po valgio, užgerkite vandeniu
Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinkamas vaikams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, tamsioje ir sausoje vietoje.
 

Atsiliepimai apie produktą

Rašyti atsiliepimą

MIESTAS

Ši paslauga skirta tik registruotiems naudotojams. Jei vis dar neužsiregistravote Walmark Sveikatos klube, galite tai lengvai padaryti pateikdami šią formą. Nepamirškite vėliau patvirtinti savo registracijos paspausdami el. laiške gautą nuorodą.